TEKNİK SERVİS

2016_45_02-500x500maxresdefault

25 yılı aşkın tecrübemizle, ürünlerimizin servisi ve bakımını itinayla yapmaktayız.  Deneyimli teknik servis kadromuzla sizlere en kaliteli, en hızlı çözümü sunmaktayız. Tüm ürünlerimizin teknik detaylarına önem verir  ve makinaların güvenli ve sağlıklı kullanımına özen gösteririz.

Arslan Makina olarak ürünlerin servisi konusunda uzman ekiplerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte olup, kaliteli hizmet anlayışı ile markalaşmış ve örnek gösterilen bir kuruluş haline gelmiştir. Tamir Servisi, Yedek Parça ve Ürün Bakımı hizmetlerimizi isterseniz ev ya da iş yerinizde de alabilirsiniz. Uzun yıllardır ambalaj ürünleri konusunda faaliyet gösteren firmamız, ürünlerin teknik servisi ile de en kaliteli, verimli, ekonomik ve güvenli hizmeti vermenin gayreti içindedir. Servisimize ulaşan markalı veya markasız tüm ürünlerin sorunları en kısa sürede tespit edilerek sizlere bilgilendirme yapılır, uygun görmeniz halinde çözüme kavuşturulur. Onay sistemi sayesinde sizin izniniz olmadan işlem yapılmaz böylece yüksek tamir ücretleri ile karşılaşmazsınız.

Size bir telefon kadar yakınız hemen (Arslan Makina Fabrika & Servis) 0212 238 97 21 numaralı telefonlarımızı arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

 

Ayrıca Diğer Hizmelerimiz;

Zımba Tabancaları Tamiri

Yedek Parça Servisi

Çember Makinaları Tamiri

Her tür ve marka Kompresör Tamiri

Elektrik Motor Bobinajı

Elektrikli El Aletleri Satışı, Tamiri, Bakımı ve Servisi

Uzaktan Kumanda ve Pano Yapımı ve Montajı

Fabrika Tesisatı

Arıza ve Bakım Servisi

teknik-servis